Spotkanie Alumnów i sympatyków w Opolu

W piątek, 07 czerwca 2019 Alumni z Opola i całego województwa opolskiego, spotkali się w urokliwej restauracji Cztery Pory Roku. Była to oddolna inicjatywy członków naszego Stowarzyszenia: Doroty Michniewicz-Rybarz oraz Piotra Koziola.
Aktualni członkowie Stowarzyszenia, osoby, które chcą przystąpić do „Alumnowej rodziny”, oraz laureaci Komisji Fulbrighta w Polsce, którzy dopiero wyjadą do USA na swoje stypendium, spotkali się, aby wzajemnie poznać się i porozmawiać o doświadczeniach związanych z pobytem w USA. W sumie było nas 9 osób.
Pomimo wyjazdu na stypendia w różnych latach, w różnych miejscach oraz w ramach różnych programów, obecni Alumni łatwo znaleźli wspólne tematy i zainteresowania. Podzielili się też swoimi doświadczeniami z tegorocznymi laureatami Komisji Fulbrighta. Mam też nadzieję, że po tym spotkaniu przybędzie nam nowych członków z Opola.
Spotkanie było tak ciekawe, pełne rozmów i wesołej atmosfery, że zapomnieliśmy zrobić wspólnego zdjęcia wszystkich uczestników.
Zachęcamy wszystkich członków Stowarzyszenia do podtrzymywania kontaktów, które są cennym źródłem wiedzy i dają możliwość współpracy na wielu płaszczyznach. Mamy też nadzieję, że następnym razem opolscy Alumni spotkają się w większym gronie.