Walne Zebranie Członków

22 czerwca 2024 r. miało miejsce Walne Zebranie członków i członkiń Stowarzyszenia Alumni.

Po kilku latach prowadzenia obrad on-line, wróciliśmy do spotkania się w ‘realu’. Spotkaliśmy się, aby podsumować działalność naszego Stowarzyszenia w 2023 r. Nie zrezygnowaliśmy z połączenia się on-line z osobami spoza Warszawy, więc mieliśmy okazję przetestować po raz pierwszy w historii Alumnów prowadzenie obrad w formie hybrydowej. I udało się !

Swoją gościnę udzieliło nam Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, które też wspomogło nas technicznie przy prowadzeniu obrad on-line. Podziękowania należą się naszej koleżance – Małgorzacie Zasuńskiej.

W tym roku nie tylko podsumowaliśmy rok 2023, ale też wybraliśmy nową członkinię naszego Zarządu. W związku z faktem, że dotychczasowa członkini – Jolanta Niedźwiecka, musiała zrezygnować z pełnienia tej funkcji, głosowaliśmy nad nową kandydaturą. Po pomyślnym wyborze, do zarządu została powołana Dominika Zakrzewska-Olędzka. Witamy na pokładzie !

Po obradach część uczestników poszła do pobliskiej restauracji ‘Boruta’, aby się posilić oraz jeszcze porozmawiać: o Stowarzyszeniu, o swoich doświadczeniach z pobytu w USA oraz o planach na przyszłość. Było bardzo smacznie.

Walne Zebranie 2024 zakończyło się w pozytywnym nastroju, ale już zapraszamy wszystkich do Warszawy na Walne Zebranie 2025 r.