Dzień otwarty w Krakowie

Drzwi_Otwarte_2017Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Międzykulturowej Szkoły Podstawowej „World Around” im. Fryderyka Chopina, który odbędzie się w sobotę 25 marca o godzinie 12:00, w siedzibie szkoły przy ul. Sobieskiego 3 w Krakowie. Przedstawimy Państwu unikatową ofertę edukacji dwujęzycznej dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę ze szkołą. W programie między innymi lekcja matematyki po angielsku dla przedszkolaków. Zapewniamy opiekę w języku polskim i angielskim na czas trwania Dnia Otwartego.

Dyrektor Międzykulturowych Szkół „World Around”, prof. Jerzy Waligóra, jest do Państwa dyspozycji w: poniedziałek godz. 8.00 – 12.00, środa godz. 11.00 – 14.00 i piątek godz. 10.00 – 12.00.

Katarzyna Sawicka, koordynatorka szkół międzykulturowych, jest do Państwa dyspozycji we wtorki między godz. 14:30 a 16:30 (ul. Karmelicka 45) lub w innych terminach po uprzednim uzgodnieniu telefonicznie lub mailowo dnia i godziny spotkania.

Prosimy również o kontakt mailowy lub telefoniczny. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

http://worldaroundschool.edu.pl/

Zachęcamy również do przeczytania wywiadu z naszą absolwentką VIII Prywatnego Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego z maturą międzynarodową, IB World School 006265 w Krakowie, ul.Karmelicka 45:

http://www.miastopociech.pl/aktualnosci/dzieki-tej-szkole-uwierzylam-w-siebie