Xmas Party 2022

 

Mimo trudności technicznych i niedogodności organizacyjnych udało się nam zorganizować Xmas Party 2022. Zaprosiliśmy na nie członków i członkinie, partnerów oraz przyjaciół Stowarzyszenia Alumni, którzy spotkali się w restauracji „Kompania Piwa” w Warszawie. Przybyły też znakomite gościnie z Ambasady USA w Polsce oraz Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta.
Nasza impreza nie mogłaby się odbyć gdyby nie tradycyjna loteria, na którą zaprosiły Ambasada USA oraz Komisja Fulbrighta. Każdy uczestnik wygrał niesamowity amerykański gadżet lub prezent. Poza tym odbyła się zabawa, która zaangażowała każdego uczestnika Xmas Party. Przewodnikami przez meandry tej zabawy byli nasi amerykańscy goście. I w tym przypadku wszyscy zostali nagrodzeni niespodziewanym prezentem, który do niego dotarł czy to z PRAWEJ czy to z LEWEJ strony 🙂

Na koniec chciałbym podziękować trzem członkom naszego Stowarzyszenia za organizację i pomoc przy organizacji Xmas Party: Dariuszowi Górze za współorganizację oraz Janowi Gasparskiemu i Grzegorzowi Łapanowskiemu za pomoc w najtrudniejszym momencie przygotowań do imprezy.

Mam nadzieję, że za rok również się spotkamy w tak znakomitej i wesołej atmosferze na kolejnym Xmas Party.