Road Show Kraków – pierwsze spotkanie w ramach projektu

alum7Pierwsze spotkanie rozpoczynające cykl imprez, które będą organizowane w najbliższych miesiącach w ramach projektu Road Show, odbyło się 14 października w Amerykańskim Centrum Informacji, działającym przy Konsulacie Stanów Zjednoczonych w Krakowie (czytaj dalej).

Licznie przybyłych gości powitała Pani Konsul ds. Prasy i Kultury, Pam De Volder, życząc inspirujących obrad oraz sukcesów w realizacji projektu. Prezes Stowarzyszenia, Rafał Pieprzyk, przedstawił w kilku słowach cele Road Show oraz zapowiedział następne spotkanie, które odbędzie się w Lublinie, na początku grudnia.

„Trzeba widzieć i drzewa i las, dostrzegać zarówno całość procesów jak i zależności pomiędzy ich elementami” – mówił Kazimierz Murzyn, Prezes Fundacji Klaster Life Science Kraków podczas swojej prezentacji na temat „uczących się organizacji”. Myślenie systemowe, zespołowe uczenie się, mistrzostwo osobiste – to tylko niektóre elementy wyróżniające uczącą się organizację, która buduję trwałą przewagę konkurencyjną dzięki zdolności szybszego niż konkurencja uczenia się.

Po zakończeniu części oficjalnej spotkania Alumni przenieśli się do Cafe Magia, gdzie w miłej atmosferze, przy winie i innych zacnych trunkach do późna toczyły się interesujące dyskusje.

1 alum5 alum7 alum8 alum10