IVLP – 80 years of exchange

W tym roku mija 80 lat realizacji „The International Visitor Leadership Program”, czyli znanego wszystkim programu IVLP, realizowanego i finansowanego przez Departament Stanu USA.
Departament Stanu świętuje tę rocznicę specjalną stroną, gdzie pisze o historii i charakterze tego szczególnego programu. Więcej informacji możecie znaleźć pod linkiem: www.state.gov/facesofexchange-ivlp-80/.

Na stronie Departamentu Stanu możemy zobaczyć 80 Alumnów z całego świata, specjalnie wyróżnionych z okazji rocznicy programu IVLP. Polskę reprezentują wyjątkowi Alumni: Michał Helwak oraz Paweł Adamowicz.

Stowarzyszenie Alumni wraz z Ambasadą USA w Warszawie pragną przyłączyć się do świętowania i zaprezentować polskich uczestników programu IVLP. Do końca 2020 roku na Facebooku Stowarzyszenia Alumni www.facebook.com/StowarzyszenieAlumni/ oraz Ambasady USA w Warszawie www.facebook.com/USEmbassyWarsaw , a także na LinkedIn Stowarzyszenia www.linkedin.com/company/stowarzyszeniealumni/ będziemy prezentować krótkie biogramy i świadectwa (testimonials) polskich Alumnów programu IVLP.

Na naszej stronie już teraz możecie przeczytać wspomnienia uczestników programu IVLP pod linikiem: https://usalumni.org.pl/galeria/
.
.
Agnieszka Bilińska
.
.
.
.
.
.
.
Wojciech Blecharczyk
.
.
.
.
 .
.
Łukasz Byrski
.
.
.
.
.
Anna Maria Dyner
.
.
.
.
.
.
.
.
Jacek Gursz
.
.
.
.
.
.
Anna Jurczak
.
.
.
.
.
.
.
Sławomir Kamiński
.
.
.
.
.
Andrzej Konieczny
.
.
.
.
.
.
.
.
Anna Zaroda-Dąbrowska
.
.
.
.
.